top of page

TEMSİLCİLİKLER

bosch-logo-5.png

BOSCH (XIAMEN) NEW ENERGYCO., LTD

www.bosch-solar.com

kstar.jpeg

SHENZHEN KSTAR  SCI&TECH CO., LTD

www.kstar.com

hizmetler4.jpg

HAKKINDA

Bage Enerji Sistemleri, çağımızda sürekli değişen şartlar, ihtiyaçlar ve teknolojilere paralel olarak enerji sektörüne yenilikçi çözümler getirmeyi amaçlar.

 

Yenilenebilir enerji başta olmak üzere müşterilerinin enerji sektöründeki her türlü yatırımı için profesyonel yöntemleri müşterileri ile buluşturur. Fizibilite, mühendislik, projelendirme, planlama, finans, satın alma - tedarik, danışmanlık, uygulama, işletme ve verimlilik gibi konularda müşterilerine her türlü desteği verir. Yatırımların her aşamasında ortaya çıkan karmaşık problemlerde zamanı en iyi şekilde kullanır ve ideal çözümler geliştirir.

 

Yurtiçi ve yurtdışından kendini kanıtlamış markaların temsilcilikleri ile hizmet verdiği sektörlerdeki yüksek teknoloji ürünlerini müşterilerine sunar. Her biri kendi alanlarında uzman, özenle seçilmiş yurtiçi ve yurtdışı partnerleri ile birlikte yatırımlarınıza yüksek standart getirir.

 

İş kalitesi ve sorumluluk anlayışı ile birlikte müşteri memnuniyetine odaklanan Bage Enerji Sistemleri'nin paydaşları, çeşitli sektörlerdeki yaklaşık 30 yıllık tecrübe, birikim, iyi ilişkiler ve yeteneklerini sizlerin de hizmetine sunmaktan onur duyar. 

bottom of page