top of page

HİZMETLER

bage_logo2.png

FİZİBİLİTE, PLANLAMA VE PROJELENDİRME

Hemen her yatırımda en önemli süreç fizibilite - planlama - projelendirme aşamasıdır. Proje uygulamasının başarılı olması için, en özenli çalışmanın bu aşamada yapılması gerekir. Bu süreç, projelerin uzun yıllar sağlıklı bir şekilde hizmet verebilmeleri için yapı taşlarını oluşturur. Hatalar daha sonra geri dönülmez zaman kayıpları ve maliyetlere yol açabilir. Konusunda uzman ekibimiz, yatırımcının ihtiyaçları doğrultusunda en iyi çözümleri sunar.

bage_logo2.png

FİNANSAL

DANIŞMANLIK

Yeni yatırımların önünde en büyük engel olarak duran finansman problemi, projelerin hayata geçmesini yavaşlatmakta ve bazen de imkansız hale getirmektedir. Yatırımcılarımız için farklı kapsamlarda kredi teminine yönelik fizibilite raporlarını ve gerekli tüm dokümanları hazırlayabiliriz. Ayrıca müşterilerimiz adına, çeşitli finans kuruluşları ile temaslar sağlayabiliriz.

bage_logo2.png

SATIN ALMA VE

TEDARİK DANIŞMANLIĞI

Bage Enerji Sistemleri'nin müşterilerine vereceği en önemli hizmetlerden biri de, satın alma ve tedariğe yönelik danışmanlık hizmetleridir. Yatırımcının ihtiyaçları doğrultusunda maksimum fayda sağlayacak, en uygun şartlarda, en verimli, en yüksek kaliteli ürün ve ekipmanların temini konusunda sorumluluğumuzu yerine getiririz.

bage_logo2.png

UYGULAMA

Projelerin gerçekleşmesindeki en büyük kilometre taşlarından biri de uygulamadır (Yapım, Kurulum, EPC). Deneyimli ekiplerimiz ile önceden hazırlanan plan - projelere sadık kalarak, zaman ve malzemeleri de en iyi şekilde kullanarak yatırımın uygulama aşamasını tamamlarlar. Uygulamada yatırımcının zaman ve bütçesine karşı sorumluluk duyarız.

bage_logo2.png

İŞLETME VE VERİMLİLİK

Tamamlanan yatırımların işletilmesi veya bu yatırımların verimli bir şekilde işletilmesine yönelik hizmetler sunuyoruz. Yatırımı işletecek personelin seçilmesi ve eğitilmesi ve yatırımcıların ilerki dönemlerdeki ihtiyaçları konusunda çözümler sağlıyoruz.

bage_logo2.png

TEMSİLCİLİK

Yurtiçi ve yurtdışından kendini kanıtlamış markaların temsilcilikleri ile hizmet verdiği sektörlerdeki yüksek teknoloji ürünlerini yatırımcılarımız ile buluşturuyoruz.

hizmetler3.jpg
hizmetler2.jpg
bottom of page